VIDEO

“Włoskie wakacje” – oglądaj film w telewizji internetowej!

„Włoskie wakacje” to film z roku 2020 – miał swoją premierę na świecie 9 lipca. Właśnie w momencie, gdy większość podróży była niemożliwa i gdy o zagranicznych wakacjach trzeba było zapomnieć, widzowie mieli okazję zachwycić się pięknem włoskiej przyrody na ekranie. Obraz produkcji brytyjsko-włoskiej, którego reżyserem jest James D’Arcy na pewno przypadnie do gustu fanom podróży i kultury włoskiej. Piękne zdjęcia pozwalają poczuć się jak na prawdziwych wakacjach! Gdzie można obejrzeć film?

Co wiemy o „Włoskich wakacjach”?

„Włoskie wakacje” to film wyjątkowy, który można porównać do świetnego „Dobrego roku” z Russelem Crowe czy „Pod słońcem Toskanii” z Diane Lane. Główną rolę w filmie gra Liam Neeson, a towarzyszy mu syn, Micheál Richardson. Panowie również w filmie odgrywają role ojca i syna, więc bez trudu mogli się wczuć w sytuacje. We „Włoskich wakacjach” ważną rolę pełni także przyroda. Widzowie mogą zobaczyć przepiękne, malownicze zakątki Toskanii, bo właśnie tam toczy się akcja. Niespieszne życie we Włoszech z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Film jest lekki i taki ma być. Pozwala się pośmiać i popłakać. Bawi i wzrusza. Właśnie dlatego jest to obraz bardzo dobry – może nie wybitny, ale na pewno pozostanie na dłużej w pamięci, a część widzów będzie do niego chętnie wracać. Tematem przewodnim jest relacja ojca z synem – relacja trudna, którą trzeba będzie jakoś posklejać. Robert (w tej roli Liam Neeson) i jego syn, Jack, wyruszają do Toskanii, by sprzedać rodzinny dom po matce Jacka, który jednak od dawna nie jest zamieszkany. Wydaje im się, że sprzedaż będzie szybka, jednak na miejscu okazuje się, że budynek wymaga solidnego remontu, a więc „wakacje” się przedłużą. „Włoskie wakacje” to pochwała życia, która pozwala uwierzyć, że wszystko może się ułożyć. Właśnie dlatego jest to film dla każdego – poprawia humor i pozwala zachwycić się pięknem przyrody.

Gdzie możemy obejrzeć „Włoskie wakacje”?

Kto chciałby zapoznać się z obrazem, ma ku temu okazję – „Włoskie wakacje” emitowane są w legalnej telewizji internetowej. To szansa na obejrzenie filmu w wygodny dla siebie sposób i w dowolnej chwili. Można zasiąść przed ekranem komputera czy smartfona i zanurzyć się w opowieści, która na pewno ogrzeje serca oglądających. Korzystanie z TV online pozwala oglądać filmy wcześniej – jeszcze przed ich emisją w telewizji uznawanej za tradycyjną. Telewizja internetowa oferuje dostęp do licznych filmów i seriali, więc każdego dnia można obejrzeć coś niezwykłego. We „Włoskich wakacjach” naprawdę można się zakochać! Po seansie można zaś odczuć chęć odwiedzenia Włoch!