VIDEO

Rezygnacja z umowy nowego serwisu PolsatboxGo

Od sierpnia ruszył w przestrzeni medialnej nowy serwis PolsatBoxGo. Oferuje on ponad 100 filmów seriali oraz programów, a także relacje sportowe i transmisje.

Wypowiedzenie umowy

Dla wielu klientów i potencjalnych użytkowników kwestia wiarygodności serwisu czy aplikacji jest możliwość i łatwość wypowiedzenia umowy. Nie inaczej jest w przypadku widzów Polsatu. W tym przypadku możemy oprzeć się na znormalizowanej i uniwersalnej zasadzie, jaka została wprowadzona 29 grudnia 2014 roku. Zgodnie z prawem okres wypowiedzenia umowy to dokładnie jeden miesiąc, a nie jak kiedyś trzy miesiąc lub termin ustalony przez usługodawcę. Jednocześnie abonent jest zobowiązany do zwrotu sprzętu, który otrzymał od usługodawcy, co w przypadku PolsatBoxGo nie ma realnego zastosowania, ze względu na to, że odtwarzanie programów i filmów na serwisie odbywa się z udziałem aplikacji.

Co to jest PolsatBoxGo?

PolsatBoxGo to nowy serwis sygnowany przez Polsat, który ma zastąpić Iplę. Do odtwarzania programów, filmów, seriali czy oglądania transmisji sportowych potrzebna jest jedynie aplikacja, którą można pobrać pod najpopularniejszymi adresami takimi jak Google Play, czy App Gallery. W serwisie znajdziemy właściwie każdy rodzaj rozrywki. To tysiące godzin sportu, filmu i seriali. Dostęp do 120 kanałów telewizyjnych, wydarzeń na żywo i treści premium. Wszystko można oglądać w najlepszej możliwej rozdzielczości i jakości.

PolsatBoxGo to oprócz filmów olbrzymia dawka sportu. Klienci zyskają dostęp do rozgrywek Ligi Mistrzów, a także wszystkich kanałów Polsatu Sport czy rozgrywek wcześniej transmitowanych jedynie przez Eleven Sports i Canal Plus. Oprócz tego osoby wykupujące dostęp zyskają możliwość oglądania Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn i kobiet oraz wydarzeń sportowych. Wszystko w cenie 50 złotych miesięcznie. Bez konieczności podpisywania długich dwuletnich umów abonenckich.

Filmy i seriale

Na platformie znajdziemy najnowsze kinowe hity w jakości 4K oraz klasyczne obrazy. Seriale i filmy dla widzów PolsatBoxGo będą dostępne nawet przed telewizyjną premierą danego obrazu. To też programy dla dzieci jednakowo od polskich, jak i zagranicznych producentów oraz programy rozrywkowe. Jeśli gustujesz w kabaretach, to Polsat tworzy platformę zaprojektowaną pod twój gust. Wszystko jest posortowane w proste pakiety tematyczne, które możesz dowolnie odtwarzać w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Oprócz tego serwis oferuje znane rozwiązania takie jak możliwość zatrzymywania emisji obrazu, przechowywanie i zapamiętywanie miejsca, na którym się zatrzymaliśmy, wielokrotnego odtwarzania, a także kojarzenia nowych treści filmowych i seriali pod kątem tego, co już oglądaliśmy na platformie.