VIDEO

“Kogel Mogel 3” – trzecia część hitu już dostępna online!

W telewizji internetowej można obejrzeć mnóstwo ciekawych filmów – tych dawniejszych, kultowych oraz tych, które dopiero teraz podbijają serca szerszej publiczności. Kinomaniacy na pewno będą zadowoleni z dostępu do premier – to szansa na obejrzenie wybranych obrazów przed innymi. Wśród filmów, które nie są obecnie dostępne dla wszystkich, znajduje się między innymi „Kogel Mogel 3” – film polski z 2019 roku. Można go znaleźć w telewizji internetowej!

„Kogel Mogel 3” w TV online – gdzie obejrzeć?

„Kogel Mogel 3” to polski film fabularny – komedia obyczajowa, która swoją premierę miała 25 stycznia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest Kordian Piwowarski, który na swoim koncie ma już między innymi film „Baczyński” z 2013 roku czy udział jako asystent reżysera przy nagrywaniu filmu „Katyń”. Scenariusz do trzeciej części serii napisała Ilona Łepkowska, która pracowała również nad scenariuszami do dwóch poprzednich części (razem z ich reżyserem, Romanem Załuskim). Pierwsza część serii pojawiła się w roku 1988 i nosiła tytuł „Kogel Mogel”, a druga to „Galimatias, czyli Kogel Mogel II” z roku 1989. Trzecia część miała swoją premierę 30 lat później i przedstawia wydarzenia, które dzieją się po tych 30 latach. Do Polski wraca syn głównej bohaterki, Kasi, która rozwiodła się z mężem i pracuje jako dyrektorka szkoły. Marcin Zawada ma już pomysł na własny biznes, co będzie przyczyną licznych, zabawnych perypetii. Widzowie mogą dowiedzieć się też więcej na temat życia państwa Wolańskich. Barbara i Marian mają dwójkę dzieci, a drogi ich córki i syna Kasi krzyżują się w dosyć przykrych okolicznościach. Film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” można obejrzeć w telewizji internetowej. 

Telewizja internetowa – jak z niej korzystać?

Telewizja internetowa jest odmianą telewizji chętnie wybieraną przez współczesnych widzów. Daje ogromną wolność – wszystkie filmy, seriale czy programy można oglądać w takim momencie, który uzna się za stosowny. Nie trzeba czekać na emisję konkretnego obrazu w tradycyjnej telewizji. Nie tylko wybieramy więc co będziemy oglądać, ale również kiedy to obejrzymy. Dostęp do TV online może być darmowy, choć większość serwisów pobiera opłaty za korzystanie z ich bazy filmów i programów. Czasami trzeba zapłacić za dostęp tylko do wybranych filmów. Innym razem można wykupić pakiet umożliwiający nieograniczony dostęp do całej bazy, co jest największą gratką dla każdego kinomaniaka. Wśród filmów, które można obejrzeć w telewizji internetowej, jest także „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” – film, który rozbawi każdego!